Skip to content
Home News Leach & Lang konsoliduje rynek krakowskich biur nieruchomości

Leach & Lang konsoliduje rynek krakowskich biur nieruchomości

Wednesday | 06 March, 2013

Leach & Lang Property Consultants ma zaszczyt poinformować o zawarciu umowy o strategicznym partnerstwie z biurem nieruchomości Art Apartments. Od początku lutego 2013 r. działalność Art Apartments będzie kontynuowana przez Leach & Lang Property Consultants. Art Apartments działało na krakowskim rynku nieruchomości przez ponad 5 lat, specjalizując się w zarządzaniu i pośrednictwie w obrocie nieruchomościami z segmentu premium. Kadra pracownicza Art Apartments zasili szeregi biura Leach & Lang Property Consultants, a obydwie firmy dołożą starań aby proces integracji przebiegał bez zakłóceń dla dotychczasowych i przyszłych klientów.

„Cieszę się, że klienci mojego biura znajdą opiekę pod szyldem tej cenionej na rynku organizacji i jestem przekonana, że okres przejściowy został opracowany w taki sposób, aby zmiana była niezauważalna dla dotychczasowych klientów,” komentuje Iwona Czuchaj, założycielka Art Apartments.

„Rynek krakowskich agencji nieruchomości jest rozdrobniony, co często odbija się na jakości świadczonych usług. Liczymy, że poprzez tę akwizycję jesteśmy w stanie zbudować jeszcze silniejszą organizację, świadczącą usługi na coraz wyższym poziomie, co będzie korzystne dla naszych klientów korzystających zarówno z usługi zarządzania nieruchomościami, jak i pośrednictwa w sprzedaży, zakupie i wynajmie,” dodaje Tom Leach, Dyrektor Zarządzający w Leach & Lang Property Consultants

Addition of real estate

Property data

Property types
Type of offer
Province
District / city
Municipality / district
Street
Building number
Premises number
Number of rooms
Surface
Description
Price
Currency

Contact information

Company name
* Name
* Surname
* E-mail
* Phone
I consent to the processing of my personal data by Polo Group Thomas Leach, 8/4 Garncarska St., 31-115 Krakow, NIP: 6762284832 for the purpose of contacting me regarding Leach & Lang Property Consultants' offer.
I declare that I have read and accept the following Privacy policy.
I agree to receive electronically commercial information, including marketing content from the area of real estate marketing within the meaning of the Act of 18 July 2002 on the provision of electronic services.